Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко повідомив, що з вересня цього року пенсійні нарахування переводитимуть на банківську картку одержувача виплат.

"У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги вибирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба", - заявив чиновник.

Заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко
Заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко

При цьому доставка пенсій додому здійснюватиметься лише маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, а також тим, хто старший за 80 років і хто за висновком ВКК (лікарсько-консультативної комісії) потребує стороннього догляду.

"До 1 вересня людина може самостійно вибрати один з понад 40 уповноважених банків, який для неї буде зручним, відповідати її вимогам. Сьогодні вже майже 70% осіб, які отримують виплати через банківські установи, обрали свій банк самостійно", - зазначив Музиченко.

Популярні новини зараз

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Сотні мітингувальників постраждали в результаті бійки з копами: стріляли зі зброї

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Показати ще

За його словами, якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, що здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку і проінформує громадян про це.

Нагадаємо, десятки тисяч пенсіонерів отримають підвищення зовсім скоро: хто потрапить до категорії щасливчиків.

Як повідомляв портал Знай.uа, пенсіонери не залишаться без виплат: в ПФУ назвали способи підтвердження стажу.

Також портал Знай.uа писав, як подати онлайн-заявку на пенсію: більше ніяких черг.