В Україну з різних країн приходить гуманітарна допомога. Детальніше про це розповів перший заступник Міністра соціальної політики України Євген Котик в ефірі телеканалу "Дом".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Близько 1050 вантажів, які були визнані гуманітарною допомогою. Тут діють як і благодійні організації Українського резидента. Є представники не резидентів в Україні, які мають свої філії, є міжнародні організації: Червоний Хрест, ЮНІСЕФ та інші організації,які якраз займаються. Вони як правило вже подають з певним розподілом. Це як правило фізособи, переселенці, малозабезпечені, пенсіонери. Тобто всі незахищені верстви населення є одержувачами такої допомоги", - каже Котик.
Також він відповів на запитання ведучої з яких країн зазвичай йде така допомога.
"В основному на сьогоднішній день лідером є Німеччина, яка займає майже 40% надання цієї гуманітарної допомоги. На другому місці США, Нідерланди і так далі. Є випадки, коли в більшості стосується коштів, коли міжнародні організації за наявності коштів закуповують Медичне обладнання, речі, продукти закуповують на території України. Ця допомога теж визнається гуманітарною і розподіляється", - каже Котик.
Він розповів, що найбільше серед товарів гумдопомоги і продукти харчування, і одяг, і взуття, і іграшки.
Раніше ми повідомляли, українці поскаржилися на нові правила отримання субсидій.
Як повідомляв "Знай.uа", українці вимагають побудувати завод з переробки сміття, Екологія під загрозою.
Також "Знай.uа" писав, що українці просять посилити контроль за домашніми тваринами.