Під час матчу Євро-2020 з незрозумілих причин втратив свідомість гравець. Подія трапилася під час матчу Фінляндії та Данії.

Постраждалий - футболіст "Інтера" і збірної Данії Крістіан Еріксен. Подія трапилася на стадіоні Паркен в Копенгагені.

"Євро-2020", скріншот: Футбол

Наприкінці другого тайму півзахисник втратив свідомість з незрозумілих причин. Командні лікарі почали надавати першу допомогу гравцеві збірної Данії, проте до тями він не прийшов навіть після штучного масажу серця.

На поле винесли носилки, але потрібні були більш серйозні засоби реанімації — в тому числі дефібрилятор. Через десять хвилин його поклали на носилки та забрали з поля. Матч через подію перервали.