Відома торгова марка мінеральної води "Миргородська " запропонувала відшкодувати збиток львів'янину за травму, яку він отримав через їхню продукцію.

Постраждалий львів'янин Андрій Олександрович, стверджує що пробка з-під газованої води вистрілила йому в око, в результаті чого той отримав серйозну травму і мало не позбувся зору.

людина п'є воду, фото з pxhere

Чоловік розповів, що інцидент трапився з пляшкою води "Миргородська", яку він завжди купує. Стверджує, що у нього таке було "кілька разів", проте обходилося без пригод. Як вважає львів'янин, причина вистрілювання кришки криється в тому, що виробник мінеральної води зменшив її розмір.

"Як тільки почав відкривати, пробка вистрілила прямо в око. В результаті отримав контузію правого очного яблука, пошкодження рогівки ока і крововилив", – написав потерпілий на своїй сторінці в Facebook.

Популярні новини зараз
Запасайтеся терпінням та свічками: українців попередили про загрозу блекаутів Іспанці в шоці: як українські школярі обійшли місцевих за півроку Необхідно оновити дані: "Нафтогаз" зробив важливе попередження Ці банкноти більше не друкують: НБУ припинив виготовлення гривні деяких номіналів
Показати ще

Зараз він нічого не бачить правим оком, все пливе. Хоча лікар запевнив, що зір відновиться. Потерпілий чоловік каже, що дуже на це сподівається. У своєму повідомленні він закликав людей бути уважнішими при відкриванні мінеральної води, щоб не опинитися в подібній ситуації.

Через деякий час, підприємство відреагувало на подію і запропонувало допомогу потерпілому.

скріншот з Facebook Андрія

Раніше ми писали про те, що дівчинку закрили в палаті, що кишить сотнями "чужих": мало не зійшла з розуму.

Нагадаємо, що Українка повстала проти шкільної форми заради здоров'я онуків: "При +40 в напіввовняних штанях!".

Як повідомляв Знай.uа, армія щурів атакувала студентський гуртожиток: зжерли навіть старенькі кеди