Львів'яни зафіксували унікальну, але дуже небезпечну систему кондиціонування повітря в автобусі.

Жителі України часто скаржаться на умови і "самопочуття" громадського транспорту. Плачевний стан сидячих місць і самого салону, система кондиціонування, хамська поведінка водіїв: все це наводить жах і викликає крайнє обурення.

Цього разу львів'яни зняли на камеру "екстремальну" їзду водія автобуса: відкриті навстіж двері транспорту і велика швидкість. У салоні є стоячі пасажири, але ніхто до водія не звертається, претензій на відео ніхто не висловлює. Мабуть, люди настільки втомилися від спеки і непрацюючих кондиціонерів в автобусах і маршрутках, що ця "система" здається їм даром Божим.

"Тобі жарко? Більше нічого не говори. Так-то спасибі, звичайно, але можна як би трошки і випасти...",- написали в Telegram-каналі "Чорний список"

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта
Показати ще

Користувачі соцмережі активно обговорили дану подію, підтримали небезпечні методи боротьби зі спекою водія, і все також обурилися з приводу відсутності нормальних кондиціонерів в транспорті.

скріншот з коментарів

скріншот з коментарів

скріншот з коментарів

скріншот з коментарів

Раніше ми писали про те, що українцям показали, як "брешуть" прилади з вимірювання сатурації на прикладі банана: "Жити буде"

Нагадаємо, що українців прокатали в гнилій маршрутці з дірявою підлогою: пішки - за щастя

Як повідомляв Знай.uа, дитина мало не з'їв скло в ріжку популярного морозива: "Виробник (не)щастя".

Також портал Знай.uа писав, що комахи окупували торт на вітрині магазину: "Страшний сон ласунів"