Дружина відомого українського телеведучого Анатолія Анатоліча, Юла опублікувала цілий пост в соціальних мережах, який присвятила своєму чоловікові. Вона з дітьми не змогла бути поруч, але надавала підтримку з дому.

Новий пост був опублікований на сторінці жінки в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно Юла публікує різні знімки з сім'єю, або ж дає поради шанувальникам.

Цього разу на кадрах з'явився тільки її чоловік Анатолій Анатоліч. Справа в тому, що чоловік пробіг черговий марафон, і домігся успіхів.

"Пишаюся сильно! Сьогодні мій цілеспрямований чоловік Пробіг чергові 42! Це колосальна праця і сила волі. Сьогодні @anatoliyanatolich втретє з результатом 4 години і 42 хвилини, пробіг марафон 50 TCS New York City Marathon 2021, якому цього року виповнилося 50 років" - сказано в повідомленні під постом.

Популярні новини зараз
47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..."
Показати ще

Зазвичай цей день вони проводять Завжди разом, підтримують один одного, а потім з усією українською діаспорою йдуть відзначати, і як пише Юла, це завжди був для неї особливий період.

Цього разу так не сталося, так як влітку у них народився малюк, і його ні з ким було залишити, але, жінка не засмутилася, і підтримувала чоловіка постійно подумки.

"Наступний рік сто відсотків проведемо і зустрінемо тата вже всією сім'єю!!! Ну вітайте ж нашого чемпіона!!!!!"- підсумувала жінка.

Нагадаємо, раніше Анатолій Анатоліч полетів з країни і спантеличив визнанням

Раніше повідомляли, що Анатолій Анатоліч накинувся на противників вакцинації

Також, Анатолій Анатоліч долучив маленького сина до чоловічих розваг