Відома українська актриса, яка прославилася завдяки ролі в серіалі «Свати», Анна Кошмал поділилася новими спокусливими кадрами, а також деякими роздумами.

Новий пост був опублікований на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно дівчина радує шанувальників новими кадрами, а також міркуваннями на різні теми. Все, щоб підтримувати активність.

Цього разу з'явилися спокусливі кадри дівчини, які були зроблені під час однієї з фотоесій.

В якості вбрання вона вибрала чорне плаття з блискучими вставками. Особливої уваги вимагає виріз декольте.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Анна Кошмал прочитала у Майкла Роуча відмінну думку про те, що потрібно уникати пустопорожнього трепу. Це все ті години розмов за газетами і чашкою кави, коли люди обговорюють міжнародне становище, останні новини і політичних діячів.

"Кожен раз, коли я чую подібні розмови і спроби дати власну оцінку речам, про які людина нічого не знає, мені хочеться втекти) це ж чистий вампіризм ... помічали? Це навіть певним чином дає характеристику співрозмовнику ️ ️ Але ж можна цю витрачену енергію направити в більш корисне русло 💪 🏼 " - йдеться в повідомленні під постом.

Нагадаємо, що Женя зі "Сватів" показала, чим займається з найближчим чоловіком в її житті в Києві

Раніше повідомлялося, доак виглядала Анна Кошмал ще до початку зйомок в серіалі "Свати": "рідкість таке побачити"

Також, що Ольга Миколаївна "обскакала" Валюху з серіалу "Свати" по красі і прикувала до себе погляди: "схожа на Ротару".