Дітям, а особливо підліткам, дуже важливо гарно виспатися. Якби заняття в школах починалися пізніше, це б гарно вплинуло на їхнє самопочуття та когнітивні здібності. До такого висновку прийшли вчені з Цюріхського університету (Швейцарія), передає «Наша мама».

На думку спеціалістів, заняття у школі потрібно починати пізніше. Оптимальний час, вважають вони - не раніше 10-11 ранку. Це благотворно вплине на самопочуття та успішність учнів — насамперед підлітків.

Скрін, відео YouTube школа
Скрін, відео YouTube школа

Як з’ясувалося, підлітки, які опинилися на дистанційному навчанні в період із березня по червень 2020 року, висипалися краще, адже спали приблизно на годину більше, ніж завжди. При цьому вони набагато краще почувалися, адже підліткам потрібно більше годин сну, ніж дітям, через гормональні зміни у їхньому організмі.

У дослідженнях брали участь майже 9 тисяч підлітків, які навчалися у середніх школах. Виявилося, що діти, які навчалися вдома, могли прокидатися в середньому на 90 хвилин пізніше, ніж решта підлітків, яким доводилося відвідували школу.

Популярні новини зараз
Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться
Показати ще

Дистанційне навчання, фото: скріншот з відео
Дистанційне навчання, фото: скріншот з відео

Однак є й негативні наслідки віддаленого навчання для психіки – діти масово скаржилися на сум і самотність через нестачу спілкування з однолітками.

Нагадаємо, вчителька ледь не відірвала вухо учневі, що плаче: відео підірвало на ноги Україну.
Також Знай повідомляв, більше відпочивають восени, але влітку сидітимуть за партами: в Україні навчальний рік закінчиться на тиждень пізніше. Справа в тому, що через тритижневі осінні канікули, навчальний рік у Харкові закінчиться тільки в червні, а не в травні.
Раніше Знай писав, млинці у файлі для паперів і дешеві макарони: дітей у школі нагодували канцерогенами і залякали батьків. В Ужгородській школі № 6 дітям у їдальні видали на сніданок млинці у канцелярських файлах. Правоохоронці та управління освітою вже вивчають цей інцидент.