Народний артист України Михайло Поплавський, який також є ректором Київського університету культури і мистецтв, любить радувати шанувальників свіжими публікаціями на своїй сторінці в соцмережі Instagram, де за його життям стежать понад 6,6 мільйонів чоловік.

Михайло Поплавський розмістив невеликий фрагмент зі свого нового випуску рубрики "Щастя є?!..". Він вже традиційно перевтілився в справжнього викладача і провів пізнавальну лекцію для численних шанувальників на дуже важливу тему, яка як ніколи актуальна в сучасному суспільстві - дотримання особистих кордонів і зони комфорту кожної людини.

Артист підійшов до цього завдання дуже відповідально і роз'яснив все досить доступно, мало не показавши на пальцях, щоб кожен підписник зміг правильно зрозуміти його слова.

"Друзі, привіт!У новому випуску "Щастя є?!.." поговоримо про зону комфорту ❤️" - написав артист у підписі до нової публікації.

Популярні новини зараз
Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Користувачі соцмережі оцінили старання Михайла Поплавського і подякували за лекцію, відзначивши його майстерність викладача.

Коментарі - instagram.com/poplavskiy_michail/
Коментарі - instagram.com/poplavskiy_michail/

Коментарі - instagram.com/poplavskiy_michail/
Коментарі - instagram.com/poplavskiy_michail/

Нагадаємо, друг Біла Гейтса, боксер і космонавт: Михайло Поплавський похвалився досягненнями, "Герой нашого часу"

Як повідомляв Знай.uа, Михайло Поплавський спалився на особливих почуттях до Wellboy: "Дуже хочеться"

Також портал Знай.uа писав, що Михайло Поплавський і Павло Зібров з одним мікрофоном на двох згадали молодість: "Що ви робите?"