Відомий український футболіст Артем Мілевський висловився про ситуацію в Україні. Зі сльозами на очах попросив Росію припинити війну.

Новий пост з'явився на його сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є.

На акаунті з'явився ролик на півтори хвилини, де Артем Мілевський закликає Російську Федерацію припинити війну в Україні, тому що вмирають ні в чому не винні люди.

"Намагаюся, як і всі, рятуватися, жити. У нас в бомбосховищі є вода. Ми просто хочемо миру. Я грав у Росії, Україні, Білорусі. Просто миру. Будь ласка, залиште нас в живих і припиніть це все. Це вже затягнулося так, що просто не знаєш, які слова підібрати" - говорить футболіст у своєму посланні.

Популярні новини зараз
путін лютує через провал "другої в світі армії", змінює командирів як рукавички, але все нанівець Михайло Подоляк викрив Олексія Данилова в неправильній "інформаційній кампанії", назріває скандал "Від всього пережитого, побаченого, почутого": у співачки Наталії Могилевської відкрився новий талант Учасниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова розповіла про сімейні сварки: "Ревнує навіть до стовпа"
Показати ще

Артем Мілевський не втрачає надію на те, що все вирішиться, і політики зможуть домовитися між собою.

У коментарях користувачі почали засуджувати його за те, що він прямо не сказав, хто продовжує бомбити Україну, і не звернувся до своїх колег з країн-окупанта.

"Ось до чого приводить позиція моя Хата з краю і я в не політики";

"Так а де звертає до свої корінців з РФ?З проханням відкрити очі людям?";

"Миля, уточнюй, хто бомбить Україну!!!!";

"Не прозвучало головне, Тема: Росія веде в Україні війну, а не рятувальну операцію. Зверніться до своїх уболівальників в Росії вийти на вулиці і не бояться автозаків! Хоча що я хочу від людини, яка мовчала коли душили його батьківщину";

"А що друзі кажуть? Вірять що з Білорусі стріляють?".

Скріншот коментарів, фото: Instagram
Скріншот коментарів, фото: Instagram

Скріншот коментарів, фото: Instagram
Скріншот коментарів, фото: Instagram

Нагадаємо, що тримають руками потяги: Ольга Сумська показала, як тисячі харків'ян намагаються врятувати свої життя від бомб Путіна

Раніше повідомлялося, що Маша Полякова пожартувала над поляками, до яких біжать українці через війну

Також, Катя Нікітіна показала прапор України і заявила, що дуже впевнена, що вже пахне перемогою.