11 сезон найромантичнішого реаліті-шоу "Холостяк", героєм якого став харківський бізнесмен Михайло Заливако, вже наближається до кінця. У фіналі чоловік вибере свою супутницю життя.

Напередодні фіналу Юля "Зайка" написала свіжий пост у своєму Instagram. Дівчина зізналася, що биття її серця було чутно навіть у мікрофон.

Бельченко дуже хвилювалася, коли побачила Михайла через два тижні після того, як вона покинула проект.

"У цьому фрагменті ви чуєте серцебиття 💓 Це не накладена музика, це стукіт мого серця в Мішин мікрофон, який нам кріплять на рівні грудей. Після розмови до мене підійшла моя редактор і сказала, що чула як сильно б'ється моє серце. Це не просто стукіт, це мелодія мого стану в той момент, за цим стуком, я ледь чула власні слова. Настільки сильним було хвилювання 💞 Сьогодні ми дізнаємося, для кого звучить мелодія твого серця..." - зазначила Юля.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Юлія Бельченко та Михайло Заливако, скріншот

Раніше ми писали про те, що Ганна Богдан різко висловилася про знайомство з мамою "Холостяка" Заливака: "Хочеться втекти".

Нагадаємо, Юля "Зайка" заговорила відверто перед фіналом "Холостяка": "Жахлива помилка".

Як повідомляв портал Знай.uа, українці назвали головну претендентку на перемогу в "Холостяку-11" з Заливаком: Юля "Зайка" чи Ганна Богдан.

Також портал Знай.uа писав, що Анна Богдан "розсекретила" фінал "Холостяка" з Заливако: "Дратує".