Останнім часом українці стали скаржитися все більше і більше на вітчизняних роботодавців. Буває всяке - можуть не заплатити, можуть не виходити на зв'язок, а можуть взагалі продати в рабство. Цього разу до нас потрапила дуже тривожна історія про те, як "кинули" українку, яка займається написанням сценаріїв.

Дівчина детально розповіла і показала весь робочий процес і заявила, що тепер буде менше довіряти людям. Після того, як наші читачі ознайомляться з ситуацією, можна буде зробити детальніший висновок. Але, у кожного він буде свій.

Про цю історію пише користувачка мережі Facebook Ната Гривюк.

Дистанційна робота, скріншот: YouTube
Дистанційна робота, скріншот: YouTube

"Мене кинули. Ця історія оповідає про те, як я шукала роботу, знайшла і за неї вирішили не заплатити. 29 травня. Пише мені якийсь Evgeniy Vishevskiy, мовляв побачив моє резюме на work.ua і хоче запропонувати мені роботу сценаристом в їх анімаційній студії "Today Media Publishing".

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Сказав, що потрібно зробити тестове. Зробила. Все ок. Уточнив коли можу приступити до роботи? Сказала, що 7 червня. 7 червня. Здала 15 тем на пітч. Потім він передумав писати звичайні сценарії і сказав, що давайте будемо робити мукбанки. Ок. Скинула перший мукбанківський сценарій. Чекала правки. Мовчить. Пишу, нагадую. Каже що чекав другий сценарій, щоб дати правки на 2. Вислала другий сценарій.

-10 червня. Був вільний день і я за день написала весь матеріал, який повинна була за тиждень здати. Увечері вислала все.

-11 червня. Вранці знову нагадую про себе. Увечері він мені відповідає, що не вистачає 2.5 хвилини по хронометражу. Уточнюю як він рахує? Мовчить. Ну я ж така сіла дописувати 8-й сценарій.

-13 червня. Я висилаю йому останній сценарій. Мовчить

-14 червня. Уточнюю, чи будуть правки і коли чекати на оплату. Мовчить

-15 червня. Дзвоню йому о 10.33 - абонент поза зоною. Відразу ж пишу йому, що мене ця ситуація лякає. Він 4й день не виходить на зв'язок і немає оплати за працю. О 14.17 бачу що він в мережі і пишу йому "Євген"). Проходить секунд 30, вся бесіда видаляється, і Євген вирішує мене заблокувати. Добре, що я жінка-риба і мені вистачило інтуїції зробити скріни. Тепер робота тільки по передоплаті і менше довіри незнайомим людям! Посилання на їх канали залишу в коментарі. І я досі шукаю роботу.", - пише дівчина.

Публікація Нати Гривюк, скріншот: Facebook
Публікація Нати Гривюк, скріншот: Facebook

Публікація Нати Гривюк, скріншот: Facebook
Публікація Нати Гривюк, скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, попрощайтеся з паперовими трудовими книжками: як оформити стаж в електронному вигляді і не втратити пенсію.

Як повідомляв Знай.uа, сезон заробітчан: скільки платять за збір ягід в Україні та Польщі.

Знай.uа писав, нарешті без черг: в Україні запустили е-лікарняні, що зміниться для пацієнтів і лікарів.