Стало відомо, де актор Алек Болдуін знайшов заряджений пістолет. Виявилося, що зброя належала членам знімальної групи.

Американські ЗМІ з посиланням на судові документи повідомляють, що пістолет, з якого актор Алек Болдуін застрелив українку Галину Гатчинс під час зйомок фільму, дав йому Помічник режисера.

Алек Болдуін, фото: Instagram
Алек Болдуін, фото: Instagram

Свідки події відзначають, що перед подією асистент режисера взяв зі складу реквізиту один з трьох пістолетів і передав його акторові, заявивши, що він не заряджений. Асистент зізнався в поліції, що не знав про наявність в пістолеті бойових патронів. Для зйомок планувалося використовувати зброю з холостими патронами.

Як з'ясувалося пізніше, в перервах знімальна група любила постріляти по мішенях. Зазначається, що справжній пістолет зовні не відрізнявся від реквізиту.

Популярні новини зараз

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Галина Гатчинс, фото: Instagram
Галина Гатчинс, фото: Instagram

Поліція вже вилучила зброю, а також одяг актора зі слідами крові. Також вилучено боєприпаси та іншу зброю, яка була приготовлена для зйомок. Хто відповідатиме за смерть оператора і поранення режисера, поки не зрозуміло.

Нагадавши, що чоловік випадково застреленої Алеком Болдуіном оператора-Українки Галини Хатчінс звернувся до світу: "ми намагаємося..."

Раніше повідомляли, Алек Болдуін не перший: самі гіркі помилки під час зйомок фільмів-від ударів до паралічу.

Як повідомляв Знай, Алеку Болдуіну в руки потрапила зброя з бойовими патронами: копи розкрили звіт після смерті Українки Галини Хатчінс.