Цю дівчину порівнюють зі всесвітньо відомою лялькою Барбі, її вважають двійником Анджеліни Джолі. Вона сміливо показує свою зовнішність в мережі, але і в той же час мало що розповідає про минуле або свою сім'ю. Одному з журналістів вдалося "розкопати" кілька маловідомих фактів про Маріан Пашаєву (її справжнє ім'я - ред).

Давайте разом дізнаємося, що про неї відомо, і чому у неї така велика кількість підписників в мережі Instagram, майже 700 тисяч людей.

Маріан Пашаєва, фото: Instagram
Маріан Пашаєва, фото: Instagram

Маріан народилася в Махачкалі в березні 1997 року. Вона з дитинства відрізнялася дуже привабливою зовнішністю і, по всій видимості, сильним характером. Майбутня доля скромної мусульманської дружини її зовсім не приваблювала. У якийсь момент в голові вродливої дівчини зародилася думка: втекти з Дагестану в Північну Осетію, а потім в Росію. Незабаром план здійснився і вона отримала свободу, про яку мріяла.

Маріан Пашаєва, фото: Instagram
Маріан Пашаєва, фото: Instagram

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Супермаркети влаштували ціновий "шторм": українцям показали вартість молока, вершкового масла, сметани та сиру Безкоштовні дрова для населення: хто зможе отримати в 2023 році
Показати ще

Судячи з Instagram самої Маріан, в Москву вона перебралася в липні 2014 року, їй було 17 років. Приблизно в цей же час дівчина активно публікувала знімки в Instagram. Там її і знайшов продюсер Єгора Кріда, він запросив дагестанку знятися в кліпі на нову пісню артиста. Для Маріан це був шанс стати впізнаваною, і вона його не упустила.

Через півтора року на телеекрани вийшов кліп Єгора Кріда "Будильник", де Маріан зіграла кохану головного героя. Образ офіціантки з кафе так сподобався користувачам мережі, що вони відразу почали шукати дівчину в Instagram. Їх приклад взяли модельні агентства і зв'язалися з Маріан для подальшої роботи. Так, наприклад, в 2016 році Маріан з'явилася в рекламі Mercedes Benz.

Маріан Пашаєва, фото: Instagram
Маріан Пашаєва, фото: Instagram

З переїздом до Москви зовнішність Маріан стала стрімко змінюватися. Темне волосся змінилися на холодний блонд, ніс придбав інші обриси, а губи додали в обсязі. Незабаром від витонченої східної краси нічого не залишилося. Пашаєва перетворилася на живу Барбі зі слов'янським рисами обличчя.

Маріан Пашаєва, фото: Instagram
Маріан Пашаєва, фото: Instagram

Раніше повідомляли, одеська Барбі Валерія Лук'янова назвала речі, які допомагають молодіти і наповнюватися енергією: відмова від сексу, алкоголю і любовних пригод.

Як повідомляв Знай.uа, одеська Барбі Лера Лук'янова перетворилася на грайливу фітоняшку через "масонів": "Таз радує".

Знай.uа писав, одеська Барбі Валерія Лук'янова розповіла, як в жодному разі не можна одягатися: "Присмоктуються лярви і відкачують енергію".