Український кінорежисер, продюсер і ексведучий шоу "Орел і решка" Алан Бадоєв, який працював з багатьма знаменитостями і зняв десятки стильних кліпів, є досить активним користувачем соцмережі Instagram. На акаунті чоловіка можна зустріти чимало цікавих публікацій з особистого і творчого життя, за яким стежить близько 665 тисяч чоловік.

Алан Бадоєв розмістив нову фотографію, зроблену спозаранку. У кадрі режисер ще досить сонний і практично не посміхається, але судячи з його заяви в підписі до публікації, незважаючи на ранній час, він вже рішуче налаштований займатися важливими справами, щоб допомогти своїй рідній країні і її громадянам.

Скріншот з Instagram, Алан Бадоєв
Скріншот з Instagram, Алан Бадоєв

Бадоєв побажав шанувальникам доброго ранку і написав, що кожен новий день - це ще одна можливість зробити щось хороше для себе і тих, хто потребує допомоги або підтримки. Варто відзначити, що текст Алан написав українською мовою, що досить рідкісне явище на його акаунті, зазвичай він використовує мову ворожої країни.

"Новий день розпочався і це ще одна можливість зробити щось хороше. Собі, нам, тим кому це потрібно. Знаю, ми можемо", - написав Алан Бадоєв.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі 61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня Вчені дізналися, що в наших будинках брудніше за унітаз у тисячі разів - користуємося цим щодня Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати"
Показати ще

Користувачі соцмережі побажали Бадоєву доброго ранку у відповідь і оцінили, що він написав пост українською. Деякі навіть помітили сонячного зайчика у вигляді веселки не його шиї, якого він випадково зловив.

Коментарі - instagram.com/alanbadoev/
Коментарі - instagram.com/alanbadoev/

Коментарі - instagram.com/alanbadoev/
Коментарі - instagram.com/alanbadoev/

Нагадаємо, Алан Бадоєв розкрив, як коротає самотні вечори під час звучання сирен за вікном: "Аж ніяк не наївно і дуже чесно"

Як повідомляв Знай.uа, зірка "Орла і Решки" Алан Бадоєв розповів, як його зламала війна

Також портал Знай.uа писав, що зірка "Орла і Решки" Алан Бадоєв задумався, як покарати окупантів: "Вже два дні ходжу..."