Захисники прав споживачів Європейського союзу вимагають від ІТ-корпорацій Facebook, Google і Twitter змінити певні пункти у користувацьких угодах. У разі відмови компаніям погрожують штрафи.

За інформацією Reuters, європейські регулятори незадоволені тим, що користувачі повинні вирішувати суперечливі питання із корпораціями у суді в Каліфорнії. Захисники споживачів наполягають на судах за місцем проживання позивачів. Крім того, у ЄС незадоволені відсутністю чіткої ідентифікації рекламного контенту.

Відомо, що Facebook, Google і Twitter отримали перші попередження ще наприкінці минулого року. Відтепер компанії повинні виконати умови Євросоюзу впродовж місяця. В іншому випадку їм погрожують штрафи, суми яких не розголошуються.

Нагадаємо, що минулого року Google звинувачували у нав'язування користувачам браузера Chrome та власного пошуковика, погрожуючи штрафом у 7,4 млрд доларів. Представники американської компанії відкинули усі звинувачення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у корпорації Google анонсували проект штучного інтелекту, який наділять людським типом мислення.

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще