Захисники прав споживачів Європейського союзу вимагають від ІТ-корпорацій Facebook, Google і Twitter змінити певні пункти у користувацьких угодах. У разі відмови компаніям погрожують штрафи.

За інформацією Reuters, європейські регулятори незадоволені тим, що користувачі повинні вирішувати суперечливі питання із корпораціями у суді в Каліфорнії. Захисники споживачів наполягають на судах за місцем проживання позивачів. Крім того, у ЄС незадоволені відсутністю чіткої ідентифікації рекламного контенту.

Відомо, що Facebook, Google і Twitter отримали перші попередження ще наприкінці минулого року. Відтепер компанії повинні виконати умови Євросоюзу впродовж місяця. В іншому випадку їм погрожують штрафи, суми яких не розголошуються.

Нагадаємо, що минулого року Google звинувачували у нав'язування користувачам браузера Chrome та власного пошуковика, погрожуючи штрафом у 7,4 млрд доларів. Представники американської компанії відкинули усі звинувачення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у корпорації Google анонсували проект штучного інтелекту, який наділять людським типом мислення.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще